Компенсація реактивної потужностіРеактивна потужність визначає періодичний обмін електричною енергією між джерелом та електроприймачем з подвійною частотою по відношенню до частоти змінного струму без перетворення її на інший вид енергії і може розглядатися як характеристика швидкості обміну електроенергією між джерелом та магнітним полем електроприймача.

Економічний ефект від застосування установок компенсації реактивної потужності може бути дуже великим. За статистикою він становить від 12 до 50% від оплати електроенергії. Встановлення компенсації реактивної потужності окупається лише за рік.

Для об'єктів, що проектуються, впровадження конденсаторної установки на етапі розробки дозволяє економити на вартості кабельних ліній за рахунок зниження їх перетину. Автоматична конденсаторна установка, наприклад, може підняти cos з 0.6 до 0.97.

Наша компанія пропонує автоматичні та нерегульовані конденсаторні установки для компенсації реактивної потужності власного виробництва.

Наші спеціалісти проводять виїзд на об'єкт замовника, проведення замірів параметрів електромережі та підбір оптимального обладнання для компенсації реактивної потужності